Brokerpool

Home / Servis / Brokerpool
Usnadněte si život s brokerpoolem, který vám porozumí

Brokerpool

Co je smyslem brokerpoolu ve finančním poradenství? Zastřešovat finanční poradce, ať už se jedná o nezávislé jednotlivce nebo větší poradenské firmy. Dobrý brokerpool poskytuje takové služby, které poradcům usnadní jejich profesi v každém směru.

Svoboda podnikání

Být součástí brokerpoolu DUE agent servis znamená zachovat si jako majitel firmy vysokou míru svobody rozhodování o tom, jak podnikat po svém. Poradce hraje podle svých pravidel, je pánem vlastního času, práci si řídí podle vlastních potřeb. Majitel firmy má smluvně garantováno to nejcennější na svém byznysu - vlastnictví kmene a týmu spolupracovníků.

Vysoké provize

Jako majitel firmy, která je součástí našeho brokerpoolu, jste svým vlastním šéfem, na vaši práci nedohlíží další řada nadřízených, se kterými byste se automaticky dělili o své provize. V DUE agent servis navíc vyplácíme provize rychleji a přehledněji, než jste možná byli zvyklí v minulosti.

Solidní partner pomáhá a neomezuje

Náš brokerpool je tu pro vás, ne vy pro něj. Profesionální zázemí organizace DUE agent servis vám poskytne špičkové zázemí, širokou škálu nástrojů nebo možnost nadstandarního vzdělávání, zkrátka pomocnou ruku v jakékoli chvíli.

Chcete si usnadnit život s naším brokerpoolem? Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás