Stabilita a zázemí

Home / Servis / Stabilita a zázemí
Jsme tu dlouho, neustále rosteme a patříme k inovátorům trhu

Důvěra největšího množství nezávislých poradenských firem

Našeho zázemí aktivně využívá více než 300 nezávislých finančních poradců a finančně poradenských firem. Díky jejich výsledkům se blížíme k nejvýznamnějším nejsilnějším broker poolům. Díky naší velikosti pro vás dokážeme vyjednat velmi zajímavé podmínky.

Znalosti a zkušenosti sbíráme od roku 1999

Poradenství je stále náročnější a vyžaduje perfektní zázemí. My pro to děláme maximum. Zkušenosti nás obohacují a inspirují k dalšímu zdokonalování poskytovaného zázemí. Jen díky tomu můžeme spolu s našimi partnery růst.

Finanční stabilita je důležitá

Patří k zásadním kriteriím pro správnou volbu poskytovatele zázemí. Než se rozhodnete, musíte si být jistí, že vaše blízké i budoucí provize jsou v bezpečí. Jsme velcí, takže naše tržby nestojí na několika větších partnerech.

Budoucnost patří broker poolům

Finanční poradenství není jednoduché a vyžaduje rozsáhlé znalosti a zkušenosti. Pokud není ambicí jen prodat životní pojistku za vysokou provizi a sehnat pod sebe další nováčky. Poradenství tedy není vhodné pro MLM distribuci, jejíž doménou je rychlá penetrace trhu s jednoduchými produkty. S další regulací provizí budou tlaky na redukci pyramidových stupňů sílit. Proto budoucnost patří férovému profesionálnímu poradenskému řemeslu. Broker pooly jsou pro tyto firmy přirozeným partnerem.

Poskytneme vám silné zázemí. Sjednejte si s námi schůzku.

Kontaktujte nás