Změna je snadná

Home / Servis / Změna je snadná
Snadný přechod k nám se vyplatí

Naše zázemí je vám otevřeno

Nechceme před vámi nic skrývat, proto jsme se rozhodli ukázat vám náš servis pěkně zblízka. Na rovinu vám prozradíme výši provize. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, nebo se rovnou sejít s naším oblastním ředitelem. Rádi vám prozradíme vše důležité, abyste se mohli správně rozhodnout.

Měsíčně k nám přejde více než 100 partnerů

Víme, jaké otázky řešíte a pomůžeme vám. Systém školení, jednoduché procesy a intuitivní systém MIA zajistí, že orientace v novém prostředí je rychlá. Chceme, abyste se u nás brzy cítili jako doma a mohli řešit své klienty bez zbytečného zdržení.

Legislativní poradenství

Ne všichni mají spolupráci nastavenou na principu partnerství. My máme zkušenosti s řešením konkurenčních doložek a dalších smluvních překážek vaší svobodné volby. Proto vám nabízíme právní, finanční i administrativní pomoc při osamostatnění se. Přijďte se poradit!

Individuální podpora po ruce

I nejlepší návody a školení mnohdy nemusí stačit. Někdy zkrátka potřebujete rychlou informaci. Se svým dotazem můžete vždy volat tým podpory partnerů i naše produktové specialisty. Rádi a ochotně vám poradí.

Chcete vědět, co taková změna obnáší? Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás